Apie mus

 

 

Turime reikalingų žinių, patirties ir stiprų partnerių tinklą

Įmonę įkūrėme 1999 metais. Tuo metu buvome viena pirmųjų įmonių Lietuvoje, kuri prekiavo plastiko žaliavomis. Įmonės steigėjas jau virš 30 metų dirba su plastikais, o per ilgus gyvavimo metus suformavome kompetentingą, profesionalų, plastikų rinkos ypatumus ir klientų poreikius gerai suprantantį kolektyvą.

Plastiko žaliavų kainos gali stipriai svyruoti. Jų kainos priklauso nuo trijų pagrindinių faktorių: (I) naftos, dujų ir kitos plastikams gaminti skirtos žaliavos kainų rinkoje, (II) plastikų pasiūlos rinkoje, (III) plastikų paklausos rinkoje. Šiuos pirminius faktorius įtakoja naftos ir dujų gavybos pajėgumai, sukauptos atsargos, ekonominės bei politinės aplinkos tvarumas. Siekiant užtikrinti plastiko žaliavų tiekimą palankiausiomis sąlygomis, reikia nuolat rinkti informaciją apie tiekėjus, konkurentus, pirkėjus. Taip pat, reikia nuolat daryti rinkos monitoringą, nepaliaujamai ieškoti naujų gamintojų, ateinančių į rinką su pranašesniais ir pigesniais produktais. Tai atima daug laiko, yra reikalinga patyrusi komanda ir stiprus partnerių tinklas. Pirkdami iš mūsų, klientai gauna optimaliausią kainą ir geresnes finansavimo sąlygas, todėl gali daugiau dėmesio ir resursų skirti gamybiniams klausimams.

 

Dirbame su globaliais ir regioniniais lyderiais

Plastmasės žaliavas importuojame iš JAV, Korėjos, Artimųjų Rytų, Vakarų ir Centrinės Europos.

Prekiaujame ne tik Lietuvoje, bet ir Italijoje, Vokietijoje, Skandinavijos šalyse, Belgijoje, Lenkijoje, Ukrainoje, Moldavijoje, Uzbekijoje bei kitų šalių rinkose.

Nors turime stiprų prekybinį tinklą, nuolat ieškome optimaliausių kainų, logistikos sprendimų ir naujų partnerių. Mūsų organizacinė struktūra leidžia greitai prisitaikyti prie klientų poreikių ir reaguoti į besikeičiančias rinkos sąlygas.

 
smart foreash